7/25/2012

Cztery.


Czy ja już mówiłam, ze jestem chodzącym nieszczęściem? No, cóż. Pisze, wiec. Nie było by dnia aby mi, albo przedmiotom które noszę (okulary, ubranie, naszyjnik) się coś nie stało. Brakuje mi tylko takiej rysunkowej chmurki jak jest w bajkach nad kogoś głową, z której pada mocny deszcz. Ale dla mnie byłoby to błogosławieństwem, bo deszcz uwielbiam i twierdzę, ze jedynie z tego powodu ona jeszcze nade mną nie wisi.

Raz. Ostatnio zgubiłam kartę pamięci i ładowarkę do aparatu. Skutek: zdjęć w najbliższym czasie moich nie będzie. Ale! Ale zaczęłam współprace z młodą i utalentowaną Panią fotograf Anną Sak.

Dwa. Wygrałam! Jupi! Pierwszy raz coś wygrałam. wygrałam ślicznego i uroczego Ówkojada od Pani Anuszki w Kochajkowym Candy. Znalazł mnie na Końcu świata dzisiaj i poprawił mi mój bardzo zły humor. 
Trzy: Dostałam prezent z wymianki z wierszem, co mnie bardzo cieszy. Niestety nie pokaże co dostałam. A słodycze z paczuszki się już nie uchowały. 

Cztery: Wysłałam ja prezent na ów wymiankę. Jeszcze kiedy miałam akcesoria do Pana Aparatu. 
9 komentarzy:

 1. (...) który mógłby być nieco większy ;)
  Niech się dobrze tula :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Był już wszędzie. Ach! I znalazłam baterię więc sfotografuje co on wyprawia :)

   Usuń
 2. Trochę szczęścia też jest , na szczęście w Tym całym nieszczęściu , gratuluje wygranej i udanej wymianki ;D Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 3. moje gratulacje, urocze ten Twój nowy lokator :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Już mnie tu ciągnie, tak tu ładnie...

  OdpowiedzUsuń
 5. Witaj! Proszę o kontakt w sprawie tkanin :)

  Pozdrawiam, El clavel

  OdpowiedzUsuń
 6. Gratuluje wygranej :) słodki tulinek :)

  OdpowiedzUsuń
 7. to się nazywa dobry początek :] powodzenia zatem i dzięki za odwiedziny

  OdpowiedzUsuń
 8. Kurcze, świetne rzeczy tworzysz :) zawsze chciałam lepiej dogadywać się z maszyna do szycia ale niestety, jakoś się nie udało. Nawet poszewka na poduszkę sprawia mi trudność :D

  Będę zaglądać ;)

  OdpowiedzUsuń

LintWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...