12/06/2012

Szalikoguziki słoneczne
Ten Szalikoguzik wysłałam mojej siostrze, do słonecznej Italii gdzie zamiast zimy, mają porę deszczową. Niech chroni ją od wiatrów, takich jak Tu, u nas w kieleckim. Przed wszystkimi innymi złymi rzeczami też ją może ochronić. Nie obraziłabym się.


Ten z kolei, jak wiecie wystawiłam jako pierwszy na aukcji na allegro. Jednak w tym serwisie są ceny hurotowe i nie udało mi się go sprzedać. Polecacie jakiś sklep internetowy ? Wylęgarnia projektów, DaWanda, Decobazaar?

Prototyp Szalikoguzika. En oto powstał jako pierwszy! Jest w nim wiele błędów, niedociągnięć. Tu się nauczyłam jak wszystko robić tak, aby było dobrze, oraz, że nie trzeba się poddawać jak coś nie wyjdzie za 1, 2, 3..10 razem. Popłakać można (śmiech), lecz się nie poddawać!

(oczywiście, słonecznie tkaniny znalezione w szafie i uwolnione)


9 komentarzy:

 1. Przecudny!
  Na DaWandzie mają najniższą prowizję ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. To sie siostra naa pewno ucieszy :) Sliczny :) Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 3. świetny,na pewno się siostra ucieszy :)
  Dawanda i artillo -tam jest najnizsza prowizja ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Fantastyczne:) I przy okazji rozwiązuje jeden z moich ogromnych problemów, gdy zdejmuję szalik, moje włosy strasznie się elektryzują... rozpispinanie guzika zminimalizowałoby ten efekt;)

  Pozdrawiam i zapraszam na mojego bloga:
  http://fpomyslow.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Gdybym była zaciekawiona, to nawet weszłabym na bloga nie znając adresu. Nie liczy się...frekwencja. Nieważne. Nie lubię takich komentarzy, lecz miło, że powiedziałaś mi coś łądnego ;)

   Usuń
 5. wszystkie świetne! choć mnie osobiście najbardziej podoba się pierwszy od góry, bo ma fantastyczne, orientalne wzory :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeszcze znalazłoby się trochę tego materiału ;) Chcesz?

   Usuń
 6. Pomysłowo :) Muszę pomyśleć o takich dla moich dziewczyn. ach!

  OdpowiedzUsuń

LintWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...